Montaż Płyt Warstwowych

tel. 506 098 082 • tel. 506 915 840

MAR-DAN Płyty Warstwowe

Obiekty zbudowane z płyt warstwowych charakteryzują się niezwykłą wręcz wytrzymałością. Płyta warstwowa to element prefabrykowany. Pomiędzy dwoma warstwami blachy znajduje się rdzeń izolacyjny. Dzięki niemu płyta warstwowa jest gwarancją izolacji akustycznej oraz termicznej. Rdzeń może być wykonany ze styropianu, wełny mineralnej lub poliuretanu. Nasza firma ma w swoim posiadaniu płyty warstwowe z każdym rodzajem rdzenia. Wszystkie nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo i dają bardzo nowoczesny wygląd.

Płyty warstwowe są niesamowicie proste w montowaniu, dlatego budowanie z nich zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż tradycyjne wylewanie betonu i układanie cegieł. Tego typu płyty są bardzo wytrzymałe i bardzo nowoczesne. Budowanie z nich obiektów polega na konstruowaniu i montowaniu gotowych komponentów. Przy odpowiednio wykwalifikowanej kadrze pracowniczej stawianie obiektów z płyt warstwowych przychodzi szybko. A tak się składa, że w kadrze naszej firmy pracują wyłącznie najbardziej wykwalifikowani specjaliści.

Płyty warstwowe zastosowanie

A co dokładnie można zbudować za pomocą płyt warstwowych? Niemal wszystko! W ofercie naszej firmy znajdują się chociażby takie obiekty jak: hale sportowe, galerie handlowe, chłodnie, budynki biurowe czy garaże i kontenery budowlane. Mamy doświadczenie w stawianiu obiektów – posługujemy się wyłącznie płytami warstwowymi o najwyższych parametrach. Korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego, dlatego zawsze wykonujemy swoją pracę na czas.

Jeżeli więc mają państwo projekt, to z chęcią go zrealizujemy. Nie boimy się stawiania żadnych obiektów, ponieważ posiadamy niezbędne doświadczenie na tym polu. To, co tworzymy, doskonale sprawuje się w działaniu, a ceny, które proponujemy są niezwykle atrakcyjne. Ze względu na gamę wyrobów, jakimi się posługujemy, jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta! Wszystko to, co tworzymy, jest bezpieczne oraz nowoczesne. Nasza firma działa kompleksowo i jest w stanie zbudować dosłownie wszystko!

Sprzedaż płyt warstwowych